Münzarayla lise yıllarında edebiyat dersinde tanıştım, derste ve okulda yapılan turnuvalarda başarılı olunca hocalara okul kulübü kurulması için ısrarlarım üzerine benimde yer aldığım Özel Gökyüzü Kolejinde Münazara takımı kuruldu.

2013 yılında Sabancı Üniversitesi Münazara Kulübünün başkanlığını yaptım. Başkanlığım sırasında kulübümüz Su IDC Uluslararası Münazara turnuvası dahil olmak üzere bir çok organizasyon düzenledi. Yerel ve yurt dışında bir çok turnuvaya katıldık, üniversitede varlık gösteremeyen kulübümüz bir senede bütçesini dörde katladı, iyi eğitimler almaya ve yavaş yavaş turnuvalarda başarılı olmaya başladı. Kulübün amacı kişiselere bağlı kalmadan yeni üyelerle kendini döndürebilen, geleneksel turnuvalar düzenleyen ve iyi eğitimlerle başarı sağlayan bir sistem kurmak.

Düzenlediğimiz en önemli turnuvalar arasında en önemlisi Sabancı University International Debating Championship İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Avrupa Birliği Bakanlığı gibi önemli sponsorların destekleriyle birlike gerçekleşti. Turnuva süreci, final gecesi ve kazananlar basında yer aldı, İHA ve AA turnuvayı takip etti.

Web sitesi: http://www.suidc.org

Su IDC